Udział naszych wychowanków w uroczystości z okazji 10lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Kraśniku.

W dniu 8 września 2016r. z okazji 10-cio lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Kraśniku odbyła się uroczystość, na którą zaproszono osoby reprezentujące Starostwo Powiatowe i Miasto, delegacje z innych placówek tego typu  oraz podopiecznych tej placówki.
W części oficjalnej  przedstawiono uczestnikom historię funkcjonowania ŚDS,  a następnie wszyscy mogli skorzystać  z poczęstunku przy  muzyce i śpiewie.
Uczniowie naszej szkoły w ramach imprezy obsługiwali grill, przygotowując smaczne kiełbaski, skrzydełka, ziemniaki.Uzupełnieniem były wielowarzywne surówki, sosy i dipy wcześniej sporządzone w pracowni szkolnej. Nie zabrakło słodkości w postaci ciasteczek marchewkowych, ciastek krucho-drożdżowych i bezów.

Profesjonalna obsługa naszych uczniów została zauważona i zyskała uznanie wśród uczestników spotkania i organizatorów. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania się  w tak miłej imprezie.

Share Button